#1 2011-06-16 06:34:55

Zwierz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 1
Punktów :   

ZwieRZ podanie na GM

*Staż w metinie
*Zainteresowania
*Ilość czasu który możesz przeznaczyć na wykonywanie obowiązków GM
*Doświadczenie w byciu GM
*Co możecie wnieść do zespołu
*Co wniesiesz jako GM?
*Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie

Czego wymagamy?

*Trochę czasu na obowiązki GM
*Umiejętność pracy w zespole
*Wysoka kultura osobista
*Neutralność
*Wymagany wiek 14-15 lat


1:W metina2 gram nono już około 3.5 roku na PL grałem 1rok wbilem 70 ninje dager na privach gram juz 1.5r
2:Lubie spendzać duzo czasu przed kompem i lubię grać w metina a tak na a tak to lubie pokopać piłke
3:CZAS NA GM OD 15.00 do 21.00 i wogle na kompa chyba żę wakacje cały dzień i noc [naprawde]
4:GM BYLEM NA WIELU SERVERACH HAMASCHI BYLEM TEŻ NA DEDYKU 7 MIECHÓW ALE SERVER PADŁ ZNAM KOMENDY
5:Hmm... Co moge wnieść do zespołu napewnio dużo smiechu bo jestem osobą bardzo pogodnał no i napewno nie będę sie kłucić Dużo pomysłów też
6:NApewno dużo fajnych pomysłów do zabawy i różne fajne zabawy[EVENTY].może też jakieś fajne pomysły do servera
7:Hmm i to mnie rozwaliło no nie wiem jestem osobą pogodna zabawną potrawie ogarnadz metin2 i posade gm


8:CZASU MAM SPORO NAPEWNO JAK BĘDĘ POTRZEBNY TO JESTEM
9:JESTEM OGARNIETY I POTRAFIE WSPUŁPRACOWAĆ Z TEAM
10:JESTEM OSOBĄ KURTURALNĄ NIE PRZEKLINAM NIE PYSKUJE
11:MAM 15 LAT W SIERPNIU 16 Laughing Laughing



!!!!!!!!!!!!:SR ZA MOJA ORTOGRAFIE ALE JA MIESZKAM W NIEMCZECH [MOZECIE NIE WIERZYC W HAMBURGU I MIESZKAM TU JUZ NONO 2.5 ROKU I JEDNAK TO ŻUTUJE NA PISOWNIE pozdro...


moje gg :32123978

Ostatnio edytowany przez Zwierz (2011-06-16 06:41:29)

Offline

 

#2 2011-06-16 14:44:07

sebool122

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: ZwieRZ podanie na GM

Widzę że rozpisałeś się przy podaniu i ja to oczywiście doceniam.  Co do zdania na temat czy przejdziesz muszę jeszcze pomyśleć. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.gila1b.pun.pl www.petron.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl